Cenová ponuka

Vyžiadajte si cenovú ponuku

Cenovú ponuku Vám vypracujeme do 15 minút po kontakte s naším disponentom ktorý si ešte overí nejaké informácie o vašej doprave. Samozrejme cenovú ponuku od nás dostávate vždy zdarma.

Tel. číslo: +421 948 772 921
Tel. číslo: +421 948 928 654

E-mail : offers@wegtrans.eu

Naša adresa
WEG Trans, s.r.o.
Továrenská 772/4
071 01 Michalovce

  CMR POISTENIE

  Uvedomujeme si, ako veľmi je dôležité mať kvalitné poistenie pri preprave zásielok. Preto sme sa rozhodli pre poistenie v spoločnosti Generali a.s.

  24/7 NEUSTÁLA PODPORA

  Snažíme sa poskytovať kvalitné služby a to nielen v rámci dopravy. Pre nás je každý zákazník dôležitý preto Nás máte k dispozícii prakticky nonstop.

  GPS VOZIDLA

  Každé naše vozidlo má GPS vďaka ktorému Vám vieme poskytnúť presné informácie o tom kde sa Vaša zásielka nachádza, poprípade Vám vieme poskytnúť prístup na sledovanie.

  ZBERNÁ SLUŽBA

  Máte viacero zásielok na rôznych miestach a potrebujete to doručiť na jedno miesto? V tom prípade ste na správnom mieste, radi Vám s realizáciou takejto prepravy pomôžeme.

  Spoznajte nás bližšie

  ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

  Aký druh preprav nám viete zabezpečiť?

  Jednoduchšia by bola odpoveď, akú prepravu nevieme zabezpečiť. Každopádne naši dispečeri sa zaoberajú požiadavkami našich zákazníkov v rámci rôznych destinácií Európy od jedného balíka s váhou od 1 kg až po ucelené paletové zásielky. 

  Aké informácie potrebujete k vypracovaniu cenovej ponuky?

  K tomu, aby naša operatíva mohla spracovať cenovú ponuku pre zákazníka potrebujeme vždy čo najpresnejšie informácie o mieste nakladania a vykladania, celkovej hmotnosti tovaru, počet a rozmer paliet. V prípade možnosti je dobré uviesť termín nakládky a požadovaný termín vyloženia, čo častokrát zohráva úlohu v cene.

  Je tovar počas prepravy poistený?

  V prípade realizácie akejkoľvek prepravy tovar poisťujeme. V prípade, že prepravu vykonávame v rámci našich nákladných vozidiel, tak tovar je krytý poistením CMR ktoré máme uzatvorené v Generali poisťovni na všetky naše vozidlá.

  Poskytujete kuriérske služby?

  Nechceme sa hrať na firmu, ktorá vie a robí všetko v oblasti dopravy. Kuriérske služby nie je odvetvie, kde by sme mohli konkurovať. Každopádne z času na čas príde od zákazníka požiadavka, kedy žiada doručiť malú zásielku na miesto určenia „ihneď“. V tom prípade aj túto zásielku zoberieme a doručíme expresne.

  Robíte prepravy aj mimo Európskej Únie?

  Podiel prepráv je približne 15% z celkového objemu prepráv. Máme bohaté skúsenosti s destináciami v rámci Európy, ktoré zároveň nie sú súčasťou Európskej Únie. 

  Je možné dohodnúť fixnú cenu prepravy v prípade dlhodobej spolupráce a pravidelnosti?

  Toto sa snažíme dodržiavať ak je to možné. Ak sa so zákazníkom dohodneme na cene za konkrétnu destináciu  a prepravy sú opakujúce kladieme si za prioritu zákazníkovi držať cenu v akej bol spokojný. 

  Máte tabuľkové cenníky?

  Na jednej strane áno, na druhej strane nie. Všeobecné tabuľkové cenníky nemáme. Naše zákaznícke spektrum je rôznorodé. Nie je možné zostaviť jeden všeobecný cenník. Niektorí zákazníci majú tovar na euro paletách, iní zasa na paletách neštandardných rozmerov, ďalšia skupina sú prefabrikáty, oceľové konštrukcie a podobne.

  Kto sú Vaši primárny zákazníci?

  Medzi naše cieľovú skupinu patria predovšetkým výrobné a obchodné spoločnosti, ktoré majú export do zahraničia. Rovnako aj zákazníci, ktorí následne robia maloobchod majú zasa import prevažne zo zahraničia vo forme polotovarov.

  Je možné požiadať o cenovú ponuku telefonicky alebo len písomne?

  Držíme sa zásady „co je psáno to je dáno“ , toto v našej firme platí nie len na oddelení operatívy, ale pri každom riešení problému na ktorejkoľvek úrovni hierarchie firmy.

  Sú vaše vozidlá vybavené GPS?

  Všetky naše vozidlá sú vybavené GPS, kde vidíme jeho aktuálnu polohu , stav jeho jazdného výkonu, alebo doby povinného odpočinku.

  Našou filozofiou je vysoká spoľahlivosť a kvalita služieb, ktoré vedú k maximálnej spokojnosti našich klientov. S našimi zákazníkmi budujeme dlhodobé vzťahy.

  KONTAKT

  WEG Trans, s.r.o.
  Továrenská 772/4
  071 01 Michalovce
  IČO: 52 514 919
  IČ DPH: SK2121077618

  +421 951 21 60 70
  dispo@wegtrans.eu
  WEG Trans s.r.o.

  KDE JAZDÍME

  LUXEMBOURG BELGIUM BULGARIA HUNGARY CROATIA  MALTA CYPRUS  CZECH REPUBLIC  GERMANY  POLAND DENMARK SERBIA ESTONIA FINLAND AUSTRIA ROMANIA FRANCE UKRAINE GREECE SLOVENIA NETHERLANDS SPAIN SWEDEN LITHUANIA ITALY LATVIA PORTUGAL  SWITZERLAND TURKEY  MONACO  SAN MARINO   SLOVAKIA